درباره ما

شرکت دیان گستر پارسیان

شرکت دیان گستر پارسیان

شرکت فروشگاه های زنجیره ی دیان گستر پارسیان با هدف ایجاد بزرگترین شرکت فروشگاه­های زنجیره ای تخفیفی در راستای تامین کالای اساسی روزانه، در سال ۱۳۹۷ تاسیس گردید.

کلید موفقیت شرکت در سادگی، تمرکززدایی، مشتری مداری، همدلی و درک متقابل تمام اعضاء شرکت بوده که به رضایت کارمندان و به تبع آن رضایت مشتریان می­انجامد.

دیان گستر پارسیان پیشرو در الگوی تخفیفی در ایران است، که به همین خاطر سبد محصولات قابل عرضه در فروشگاه های خود را از ۷۵۰ قلم محصولاتی که ۷۰% از نیاز هفتگی خانوارهای ایرانی را شامل می شوند، در نظر گرفته است.

به همین خاطر، محصولاتی که در فروشگاه­های خود عرضه می­کند محدود به ۷۵۰ قلم کالاهایی است که ۷۰% نیار هفتگی خانوار ایرانی را شامل میشود.

دیان گستر پارسیان قصد عرضه ی انحصاری محصولات را داشته و قاعده ی اصلی این مجموعه، عرضه ی محصولات خوراکی و کالاهای ساده به مصرف کننده با بهترین قیمت ممکن و بالاترین سطح کیفیت است.

فروشگاه های زنجیره ای تخفیفی ویوان در مغازه هایی به مساحت ۲۰۰ الی ۴۰۰ متر مربع احداث می شوند. هدف شرکت دیان گستر پارسیان، تاسیس ۱۵۰۰ شعبه و ۶ انبار در طی ۵ سال آینده می باشد. در طی ۵ سال، حدودا ۱۰۰۰۰ نفر استخدام خواهند شد. مدیران دیان گستر پارسیان پیشگامان مدل خرده فروشی اغذیه  با سابقه ی اثبات شده می باشند. حضور این مدیران به شرکت در جهت تحقق مدل تخفیفی، به این امر نظم و انظباط می بخشد که نتیجه ی این امر، رشد پایدار و کارآمد شرکت است.

مشتریان ما کسانی هستند که به دنبال خرید محصولات مصرفی با کیفیت و قیمت مناسب  در محله ی خود هستند.

کلیدواژه خود را وارد کنید