مشتریان عزیز! چرا فروشگاههای ویوان را برای خرید انتخاب کنید؟

مشتریان عزیز! چرا فروشگاههای ویوان را برای خرید انتخاب کنید؟

مشتریان عزیز! چرا فروشگاههای ویوان را برای خرید انتخاب کنید؟

ویوان، با هدف فراهم کردن یک زندگی صرفه جویانه برای تمام مصرف کنندگان پا به عرصه درحال رشد خرده فروشی در فروشگاه های تخفیفی گذاشت.

فروشندگی تخفیفی جهت تامین نیازهای پایه مصرف کنندگان بنا شده وبه اصولی مانند تنوع محدود کالاهای موجود در فروشگاه ها و فروش محصولات با مناسب ترین قیمت ممکن پایبند است. بدین ترتیب، مصرف کنندگان می توانند در هزینه های ماهیانه خود به میزان حدودا سی درصد صرفه جویی نمایند.
برای ویوان، منافع بلندمدت مشتریان از سود کوتاه¬مدت و دوره ای بسیار مهم تر است. به همین دلیل، ویوان به جای کمپین های گمراه-کننده و موقت، محصولات خود را همیشه با قیمت ارزان ارائه می دهد. از هرگونه مخارجی که منجر به افزایش قیمت تمام شده و مالیات کالا و به دنبال آن مخارج و هزینه خریدار می شود پرهیز می گردد.
همانطور که مشتریان ویوان از نزدیک مشاهده کرده اند، تمام فروشگاه های ویوان تا حد امکان ساده و به دور از مخارج اضافی، بدون اغراق و زیاده روی و با در نظر گرفتن عملکرد دارای یک ساختار کاربردی اند.
فروشگاه هایمان را در نزدیک ترین نقاط به شما و در ابعادی مناسب با خدماتی که ارائه می دهیم انتخاب می کنیم. به جای انتخاب نقاطی که نرخ اجاره آن ها بالاست بیشتر جاهایی با دسترسی آسان را برمی گزینیم. معیار ما دسترسی آسان شماست. هدف ما این است که هزینه های بالای اجاره را بر دوش مشتریان نیانداخته و شما را از مالیات مخارجی همچو تبلیغات، هزینه تحویل در محل و رفت وآمد و دسترسی مصون نگه داریم.
ما کالاهایمان را در کارتن ، با دسترسی آسان به فروش می رسانیم. از هزینه های بی جا برای چیدمان قفسه جلوگیری می کنیم اما یک نظام مناسب برای خرید آسان هم فراهم نموده ایم.
از تبلیغات گمراه کننده پرزرق وبرق با هزینه های گزاف دوری می جوییم. می دانیم که هزینه هرگونه تبلیغات در نهایت به مشتریان بازمی گردد. جهت اطلاع رسانی به شما تنها به پخش تراکت و نصب پوستر داخل مغازه بسنده می کنیم. بهترین تبلیغ، کسب رضایت مشتریان به وسیله قیمت و کیفیت محصولات است.
در فروشگاه های ویوان، تعداد غیرضروری پرسنل نخواهید دید. ما نمی خواهیم هزینه هایی ایجاد کنیم که تصمیمات خرید شما را تحت تاثیر قرار دهد و شما را به سمت محصولاتی غیر از نیازهای شما سوق دهد. مالیات و هزینه کارکنان هم نهایتا تاثیراتی بر افزایش قیمت ها دارد؛ برای ویوان که هدفش فروش با نازل ترین قیمت است، این موضوع دارای اهمیت درخوریست.
در ویوان شما می توانید محصولاتی در کیفیتی هم تراز با محصولات شناخته شده ولی با قیمت مناسب تر خریداری کنید. این محصولات و برندها را ویوان برای شما به صورت خاص، سفارشِ تولید می دهد. مواد تشکیل دهنده این محصولات با کالاهای شناخته شده بازار تفاوت چندانی ندارد. فقط مخارج و هزینه هایی که موجب افزایش قیمت کالا می شود در این محصولات اعمال نمی شود. بدین وسیله توانایی ارائه محصولاتی با قیمتی مناسب تر به مشتریانمان را کسب کرده ایم.
ویوان در روزهای خاصی از هفته برای شما تخفیفاتی تحت عنوان گروپ اسپات ارائه می دهد. این کالاها با قیمت خیلی کمتری از همتایان خود به فروش می رسند.
ویوان فروشگاهی است برای مصرف کنندگان هشیار، حسابگر، صرفه جو و کسانی که مایل نیستند هزینه های اضافه بالای ۳۰% بپردازند.
ویوان فروشگاهی است برای مشتریانی که مایل نیستند مبلغی بابت تبلیغات و سایر هزینه های اضافی بپردازند و ترجیح می دهند ۳۰% صرفه جویی نمایند.
ویوان هدف بهترین شدن در عرصه فروشگاه تخفیفی را در نظر دارد و در راه آن تلاش می کند.
فروشگاههای زنجیره ای ویوان، با هدف جلب اعتماد و رضایت مشتریان خود همواره تمامی تلاش خود را در ارائه اقلام مورد نیاز آنها با مشخصات کیفی مطلوب، به کار می گیرد. در این راستا، استانداردهای این مجموعه در فرایند تایید کالا جهت ارائه به مشتریان محترم به صورت زیر است:
● اقلام ضروری و روزمره
● کیفیت بالا و در عین حال قیمت مناسب
● برند خوشنام و مورد اعتماد
از آنجا که هر تجربه خرید فرد فرد/یکایک مشتریان برای ما اتفاقی بسیار مهم است، تلاش ما بر آن است تا با ارائه کالا و خدمات با کیفیت، این تجربه را به فرایندی رضایت بخش تبدیل کنیم. همچنین، اعتماد و پشتگرمی ما نسبت به انواع محصولاتمان موجب گردیده تا تکیه و اطمینان قلبی شما عزیزان به تداوم خرید ازمجموعه ما را به ارمغان آورد.

Why Vivan Chain stores?

Why Vivan Chain stores?

کلیدواژه خود را وارد کنید